האירועים

מדי שנה נערכים עשרות אירועים של הפואטרי סלאם – בהם אפשר למצוא את הליינים החודשיים, ערבי נושא, ערבים בשילוב מוסיקה או ערבי לקט של מיטב המשוררים של אותה שנה. עיקבו כאן ובעמוד הפייסבוק שלנו לעדכונים על מועדי האירועים!

פואטרי סלאם

משוררים, שחקנים, ראפרים, מוסיקאים, מתכנתים, סטודנטים, רופאים מתמחים, נביאים, לוחמי חירות וכל מי שלא יכול לשבת בשקט, עולים בזה אחר זה על הבמה עם קטעי ספוקן-וורד, שירה מדוברת, נבואות זעם ומונולוגים מנבכי מוחם הפואטי. הקהל המסור הוא שקובע – מי נעם לאוזניו, ויעלה לבצע שיר נוסף פרי עיטו. אירועי פואטרי סלאם חודשיים מתקיימים בתל אביב, ירושלים, חיפה ובאר שבע.

סלאם ג'אם

משוררים ומוסיקאים יוצרים קאברים מאולתרים במקום לקטעי ספוקן-וורד מוכרים. הערב עובר בגסות על אחד החוקים היחידים של הפואטרי סלאם, הלא הוא: ללא מוסיקה. מיומנותם של המוסיקאים והמשוררים ואינספור השעות שבילו יחד באילתורים יוצרים ערב מרטיט המשרבב הפתעות של מילים וצלילים.

שירה להשכיר

באירוע זה המשוררים מתבקשים "להרים מהדף" שירים של משוררים נערצים עליהם, לדוגמא: צ'ארלס בוקובסקי, ח.נ ביאליק, נתן אלתרמן, ויסלבה שימבורסקה, שייקספיר ושאר שועי עם ואומה שכאלה.

הקרם דה-לה סלאם

ארוע פואטרי סלאם של מיטב משוררינו – הליינאפ מורכב בלעדית ממשוררים שנכחו בסלאם הגדול ובסלאם ה-SOS של השנה החולפת.

סלאם נוער

אירוע פואטרי סלאם לגילאי 18 ומטה!